Home / Webmaster / WordPress Danışmanlığı

WordPress Danışmanlığı

WORDPRESS DANIŞMANLIK

WordPress ile çalışmakta olan web sitelerinin ihtiyaç duyulan teknik destekten danışmanlık hizmetlerinin sağlanmasıdır. Yedeklemeden güvenlik eklentilerine kadar birçok yapısı bulunmaktadır. Sitenin facebook ve twitter sosyal medya hesapları ile entegre edilerek çalışması sağlanır. Performanslı olarak çalışması sağlanırken, sitelerde ziyaretçilerin daha fazla kalması hedeflenir. WordPress birçok uygulamayı aynı anda sunmaktadır.

Hedef kitlelere ulaşırken kaliteli bir hizmet sunmayı her an benimsiyor olmamız işlemlerimizin kusursuz olmasını sağlar. Üye aktivite raporlarından link aktivite ya da zamansal açılma raporlarına kadar birçok farklı işlemi aynı anda sunmaktayız. Bu sayede sadece bizleri aradığınız an en özel hizmetleri almanızı sağlamaktayız.

wordpress-danismanlik-hizmeti-825x510

Müşteri ile iyi bir iletişim olgusu, bilişim teknolojileri ile ilgili farklı çözümler bulmaya yönelik olmaktadır. Gelişen teknoloji ile internet günümüz içinde oldukça önem kazanmıştır. Gelişen ikiliyi bir araya getiren Toplu SMS sistemleri müşteriler ile bu alanda hizmet veren firmalar arasında oldukça hızlı ve ekonomik yapıda bir birleşim olmasını sağlamıştır.

WORDPRESS DANIŞMANLIĞI TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER


Wordpress tasarım danışmanlığı
olarak bilinen şirketten hizmet almak oldukça kolay. İçerisinde barındırmakta olduğu her işi en kaliteli halleri ile sunmaktadır. Bundan dolayı kurulumundan bu güne kadar en çok tercih edilen adres olmaktadır. Bu sistem hakkında bilmediklerini öğrenmeniz için yerini alırken, bir yandan sizlerin isteklerini de yerine getirmektedir. Siz sadece hangi alanda bir şey istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Şirketler tarafından; tasarım, optimizasyon, hosting, SEO, güvenlik, bakım, geçiş ve eğitim hizmetlerini alabileceksiniz. Bunlar alanında profesyonel kişiler tarafından yapılmasından dolayı kaliteli bir şekilde sunulur. İstediğiniz her işlemi buradan görebilirken, oldukça uygun fiyatları ile sahip olacaksınız. Kurumsal firmalar arasında bir numara olmasının yanı sıra yalnızca WordPress desteği veren adres olmaktadır.

About Yamtar

Check Also

WordPress Spam Yorumları Engelleme

WordPress Spam Yorumları Engelleme

WordPress Spam Yorumları Engelleme ile Spam Yorumlara Veda! WordPress Dünyanın en çok kullanılan wordpress script …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir